Paldies! Maksājums veiksmīgs!
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums gardenoutletlv@gmail.com
+371 26045560KARSTĀKAIS PAVASARA PIEDĀVĀJUMS:

Profesionāls Dārza traktors Solo – izcils zāles pļāvējs dažāda izmēra pļaujamajām platībām. Pieejams jau šodien par labāko iespējamo cenu!
Dārza Traktori–Zāles Pļāvēji
Premium Dārza Traktors
Solo AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2
Izcils zāles pļāvējs, nevainojami tiks galā ar pat garu un spītīgu zāli, ideāli paredzēts augļukoku dārziem, un aizaugušākam teritorijām. Iekārta lieliski performēs bezceļa apstākļos. Regulējams sēdeklis garantē komfortu darba laikā, kamēr platās riepas nodrošina perfektu saķeri. Bez piepūles uzpildāma degviela, viegla kopšana. Pārsteidzoši izturīgs rāmis. Izcils palīgs jebkurai saimniecībai. Izturīgais dārza traktors izstrādāts Vācijā un ražots Austrijā. Pieejams uzreiz, iespējams piegāde un uzstādīšana un konsultācijas.
Profesionāls Dārza traktors Solo
AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Limited Edition
Nevainojams dārza traktors, noderēs gan ziemā gan vasarā. Paredzēts vidējiem un lieliem zāles pļaušanas apjomiem. Komfortabla sēdēšanas pozīcija, izcila darba pārredzamība. Priekšējais bameris var kalpot papildus darbu veikšanai. LED lampas nodrošina lielisku redzamību arī tumšā laikā. Divu nažu sistēma nodrošina perfektu zāles pļaušanu jebkurā laikā. Izturīgais dārza traktors izstrādāts Vācijā un ražots Austrijā. Pieejams uzreiz, iespējams piegāde un uzstādīšana un konsultācijas.
Iegādāties
Komforta Dārza Traktors Solo
AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2
Lielisks dārza traktors/zāles pļāvējs izcili performēs gan nelielās un vidējās, tā arī plašās pļaujamās teritorijās. Ļoti ērta un saprotama lietošana un darba uzsākšana. Izturīgs korpuss. Izturīgais dārza traktors izstrādāts Vācijā un ražots Austrijā. Pieejams uzreiz, iespējams piegāde un uzstādīšana un konsultācijas.
Visi produkti
Zāles Pļāvēji
Visi produkti
Visi produkti
Motorzāģi
Visi produkti


Made on
Tilda