Gāzes Grils BBQ Maestro - 30mbar versija

134224
534,00
  • Art.: 134224

  • 4 augstas kvalitātes 304 nerūsējošā tērauda gāzes degļi (4 x 3,5 kW)
  • Uzticama, integrēta aizdedzes sistēma
  • Grilēšanas temperatūras indikators
  • Papildus sānu deglis uzlabotām gatavošanas iespējām (1 x 3,0 kW)
  • Papildus keramikas aizmugures deglis universālai grila lietošanai (3,5 kW)

MAESTRO gāzes grils, ko izstrādājis Masport, Jaunzēlandes tirgus līderis, ir ne tikai aprīkots ar modernām funkcijām, bet arī tam ir lielisks dizains. Šī kompaktā ierīce piesaistīs jūsu dārzā uzmanību un pildīs galveno funkciju: efektīvi palīdzēs jums sagatavot dažādus ēdienus.

Gāzes grila MAESTRO tehniskie dati
Grilu silda ar 4 augstas kvalitātes gāzes degļiem, kas izgatavoti no izturīga nerūsējošā tērauda 304 modeļiem. Turklāt tam ir aizmugurējais keramikas gāzes deglis, kas sānos uztur ēdienu gatavošanai nepieciešamo temperatūru. Iebūvētā aizdedzes sistēma darbojas droši visos gadījumos. Lai kontrolētu trauka gatavības pakāpi, šis grils ir aprīkots ar temperatūras indikatoru, kas atrodas zem slēgta vāka. Ierīces korpuss, grils un plāksne ir izgatavoti no emaljēta tērauda, kas garantē grila izcilu izturību.
Labajā pusē ir atsevišķs keramikas deglis, lai sildītu vai pagatavotu mērces un citus ēdienus. Kreisajā pusē ir augstas kvalitātes pārtikas uzglabāšanas trauks. Siltuma kamerā tiek nodrošināta papildu virsma / zona, kas ļauj uz grila uzturēt iepriekš pagatavotā ēdienu temperatūru.
Neliels, bet lielisks elements ir integrētais pudeļu attaisāmais. Grilā ir slēgts skapis ar divviru durvīm, kur ērti ievietot gāzes balonu. Ērtai transportēšanai ierīce ir aprīkota ar četriem riteņiem, kurus var nofiksēt vēlamajā pozīcijā.

PRECI IESPĒJAMS NOFORMĒT LĪZINGĀ!
Sazinies ar mums!
+371 26045560
gardenoutletlv@gmail.com
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Lūdzu, norādiet precīzu informāciju, lai saņemtu pasūtījumu
Vārds, uzvārds
Epasta adrese
Telefona numurs
Lūdzu, norādiet, uzņēmuma rekvizītus, ja nepieciešams tos norādīt rēķinā
Spiežot Tālāk Jūs piekrītat Lapas lietošans noteikumiem
Made on
Tilda